Ініціатори та організаторами заходу "Monte-Carlo Gala for the Global Ocean" став князь Альбер II і княгиня Шарлен, які запросили на подію таких знаменитостей як Леонардо Ді Капріо, Ольгу Куриленко, Едріан Броуді, Неллі Фуртадо, Джеремі Мікс і Хлоя Грін, Ейпріл Гері і Робін Тік, Ліор Сушард та інші знаменитості.

Читайте також: Зірка "Гри престолів" порівняв серіал зі змінами клімату


Князь Альбер II і княгиня Шарлен


Князь Альбер II

Як глава держави, що межує з морем, я зробив пріоритетом збереження океану. Це ключове питання ще й тому, що є турботою про майбутнє людства,
– сказав князь Альбер II своїм гостям.

Леонардо Ді Капріо теж висловився про важливість турботи про екологію водної стихії. 42-річний актор багато років підтримує різні благодійні програми, а в 2016 році отримав нагороду Crystal Award за внесок у захист навколишнього середовища.

"Чисте повітря, вода, клімат є невід'ємною частиною прав людини", – зазначив він.


Князь Альбер II, княгиня Шарлен ы Леонардо Ді Капріо

Сама ж Ольга Куриленко виглядала в оперному театрі в Монте-Карло красиво та вишукано. Вона обрала золотисту сукню в тон з босоніжками Jimmy Choо і червоний пітоновий клатч.

Читайте також: Українська актриса знялася у фільмі з "Містером Біном": фото


Едріан Броуді, Ольга Куриленко, Ліор Сушард, Князь Альбер II і княгиня Шарлен, Неллі Фуртадо, Робін Тік

До слова, 37-річна Ольга Куриленко стала світової знаменитістю завдяки своїй успішній модельній кар'єрі на заході, а також завдяки головним ролям у стрічках "Квант милосердця", "Казино Рояль", "Світ забуття" та багато інших.


Ольга Куриленко і Том Круз, які зіграли головні ролі у спільних кінострічках