Про це Ксенія Симонова розповіла на своїй сторінці у Facebook. За словами митця, запрошення на шоу вона отримала під час своєї відпустки. Спершу Ксенія Симонова вирішила не погоджуватись на подібні телепроекти, бо не полюбляє змагатись з кимось.

Читайте також: Документальний фільм про війну на Донбасі здобув нагороду у США

Я відразу сказала собі: "Жодних конкурсів. Я це не люблю". Шоу "Україна має талант" було чарівною історією, нехай так і залишиться,
– зізналась Ксенія Симонова.

Свою думку українка змінила у Данії. Там Ксенія Симонова зустрілась зі знайомим, який переконав її все ж прийняти престижне запрошення. Тепер же, коли талановита художниця перебуває у США, не шкодує про свій вибір. Адже на шоу Ксенія Симонова має змогу показати не тільки свою творчість, але й зустріти людей, які не менш обдаровані. Українка пояснила умови проекту та зізналась, що має намір потрапити до фіналу.

"Я виступаю в п'ятому ефірі шоу. 50 учасників – це переможці або фіналісти "Got talent" світу. У кожному ефірі вибирають двох кращих. Одного – за допомогою так званого "golden buzzer" – це кнопка, яку натискають або судді, або ведучий. Така можливість є один раз на весь ефір. Другий фіналіст вибирається глядачами з 50 штатів методом закритого голосування. У п'яти півфіналах таким чином сформуються 10 фіналістів. Потрапити до фіналу – чудово, і я собі поставила цю мету", – розповіла Ксенія.

Зазначимо, що перший ефір за участю Ксенії Симонової відбудеться 4 лютого на телеканалі NBC. Під час трансляції українка покаже ефектну пісочну анімацію, яка може підкорити суддів та глядачів у всьому світі.

Дивіться одну із пісочних анімацій Ксенії Симонової (відео):