До презентації серіалу "Дивні дива 3" автори проекту не розкривали деталей сюжету, уникаючи будь-яких коментарів. Тому тільки після прем'єри, що відбулась на сайті Netflix 4 липня, вітчизняні журналісти довідались, що у фільмі засвітився українець.

Читайте також: "Дивні дива" 3 сезон від Netflix: сюжет і трейлер фентезійної стрічки

Відомо, що 33-річний киянин Алек Утгофф зіграв одну з колоритних ролей у серіалі "Дивні дива 3". Він майстерно перевтілився у неординарного вченого Олексія Смірнова. Після цієї ролі Алек не приховує, що отримав шалену популярність. Тільки у мережі кількість прихильників його блогу зросла в кілька разів, а сам актор отримав десятки повідомлень зі словами підтримки.

Дякую всім за теплі слова і підтримку! Я дійсно вражений, що ви насолоджувались моєю грою та резонували з настроєм. Я намагався відповідати людям, наскільки міг... Я хотів ще раз подякувати за ту енергію, яку ви мені дали через ваші повідомлення,
– написав Алек Утгофф.

Народився перспективний актор у Києві. Однак у шкільному віці Алек Утгофф разом із сім'єю емігрував з України. Тоді хлопцю було 11 років. Навчався він у Великобританії, а після цього переїхав жити до Лос-Анджелеса. Алек Утгофф вже встиг зіграти епізодичні ролі в таких фільмах, як "Турист", "Джек Раян: Теорія хаосу", "Мордекай", "Місія нездійсненна 5" та інших.

У мережі Алек Утгофф залюбки публікує кадри з приватного життя та навіть із поїздки до Росії. Українець здійснив мандрівку у березні 2019 року та позував на головній площі Москви.

Що відомо про серіал "Дивні дива"?
Це науково-фантастичний серіал, знятий Меттом та Россом Дафферами. До останнього вони тримали інтригу про сюжет продовження кінострічки "Дивні дива", а фінальний трейлер гучно презентували 4 липня.

Події серіалу розгортаються за рік після останніх перипетій у 80-их. Четверо підлітків з провінційного містечка Хокінз та їхня подруга потрапляють у нові пригоди. Їм доведеться зустрітись з монстрами з паралельного всесвіту, портал до якого був відкритий ще в попередніх сезонах. Дівчинка з вродженими надможливостями намагатиметься вкотре врятувати своїх друзів та місто від чергового пришестя чудовиськ.

Головні ролі у серіалі отримали: Вайнона Райдер, Девід Гарбор, Фінн Волфхард, Міллі Боббі Браун, Гейтен Матараццо, Калеб Маклафлін, Наталія Дайер, Чарлі Хітон, Кара Буоно та Меттью Модайн.