Про це повідомляє ВВС.

Хлопець дуже часто стикався з проблемою, коли люди хотіли з ним спілкуватись чи пояснити щось, а він не міг їм відповісти. Відтак киянин почав розробляти додаток BeWarned, який допомагатиме людям з порушенням слуху подолати такі проблеми.

Читайте також: Компанія Samsung розробила оригінальний спосіб для заряджання смартфону

Найбільша проблема в моєму житті – спілкування з людьми. Вони часто перепитують, нервують, не хочуть спілкуватись. Коли я кажу, що не чую, або моя дружина це каже, то по обличчях видно, що вони не задоволені. Я хочу позбавити людей без слуху цих проблем,
– розповів Віталій Потапчук.

За його словами, тільки людина з порушенням слуху може створити справді корисну та практичну програму для таких же людей. Відтак чоловік зробив додаток максимально простим та ефективним.

"Наприклад, глуха людина приходить в лікарню і бачить QR-код нашої програми. Його можна сканувати на свій смартфон і одразу спілкуватись. Коли я набираю щось у своєму телефоні, людина, з якою я спілкуюсь, одразу бачить це у своєму смартфоні в режимі реального часу. Людина, яка відповідає, може надиктувати свою відповідь, а я бачитиму її у вигляді тексту. Це дуже просто, швидко і оперативно", – пояснив Віталій Потапчук.