Про це повідомляють на офіційному сайті фестивалю.

Проект мав назву "Свідок" і відбувся в рамках концерту в меморіальному парку "Бабин Яр" восени 2016-го. До роботи над проектом долучився Український кризовий медіацентр спільно з громадською ініціативою "Українсько-Єврейська Зустріч".

Як розповів співзасновник Українського кризового медіа-центру Геннадій Курочка, що для перформансу в Бабиному Яру встановлювали справжню інсталяцію з порожнистих труб, через які проходив вітер, який створював специфічні звуки, як уособлення голосів душ жертв Бабиного Яру.

У перформансі музику створив композитор Святослав Луньов, а виконавцями твору стали діти та підлітки, лауреати міжнародних та національних конкурсів: скрипалі Варвара Васильєва, Олександра Хмара, Тимофій Бойченко; вокалісти – Анастасія Багінська та Олександр Подолян.

До слова, міжнародний фестиваль креативності "Каннські леви" цього року відбувається з 17 до 24 червня. Такий фестиваль вважають найбільш авторитетним фестивалем виробників реклами. На подію в Канни, Франція, зазвичай приїжджають найбільші у світі рекламні діячі, дизайнери, цифрові інноватори та маркетологи.

Читайте також: Каннський кінофестиваль-2017: назвали усіх переможців