Нові знімки з'явились на фейсбук-сторінці політика Ігора Мосійчука, який похвалився результами співпраці його двох помічниць – етно-фотографа Анни Сенік (псевдонім Ładna Kobieta) та Ольги Виноградової з 10 сезону шоу "Холостяк". Еротична фотосесія мала назву "Ранкова мара", а на ній модель Оля продемонструвала усю красу тіла в оголеному вигляді.

Цікаво Учасниця шоу "Холостяк" розповіла, чи платять дівчатам за участь у проєкті та інші деталі

"Українська еротика в національному стилі – це сучасно і головне, це красиво!" – прокоментував фотосесію Мосійчук.

На фотографіях можна побачити, як Ольга для переконливості образу традиційної української жінки заплела одну косу з червоною стрічкою та, лежачи на ліжку, виглядала у вікно, повернувшись до фотографа спиною та сідницями. Додамо, що фотосесія відбувалась ще у 2018 році до проєкту "Холостяк" і фотографії є архівними.

До теми Холостяк 10 сезон: всі учасниці шоу

Нагадаємо, що 22-річна Ольга Виноградова стала однією з 16 учасниць фінального етапу проєкту "Холостяк" і бореться за серце головного холостяка країни – Максима Михайлюка. Відомо, що вона народилася у Дружківці у Донецькій області, проте останні 5 років живе в Києві. Окрім того, що працює у Верховній Раді України помічницею народного депутата, вона має власну справу – за її словами, вирощує і продає "город на підвіконні".