Як відомо, після інавгурації Дональда Трампа його донька зайняла один з кабінетів у Білому домі. Чарівна Іванка – не тільки ефектна представниця президента, але й політик. Вона часто відвідує міста США та презентує результати запроваджених ініціатив чи законів. Днями Іванка Трамп здійснила чергову поїздку, яку висвітлила в офіційному блозі.

Читайте також: Образ дня: Іванка Трамп одягнула ідеальний бежевий костюм

Згідно з фото, політик відвідала автодром Indianapolis Motor Speedway, що у Спідвеї, штат Індіана. Там для Іванки Трамп підготували особливу екскурсію, від якої вона не стримувала захвату. Не упустила вона можливості влаштувати ефектну фотосесію під час прогулянки автодромом та навіть сіла в болід "Формули-1".


Іванка Трамп на ексурсії в штаті Індіана / Instagram / @ivankatrump

Для цього публічного виходу Іванка Трамп обрала незвичний образ. Політик постала перед камерами у синій водолазці, прикрашеній чорною та білою смужками, а також класичних штанах. До вбрання знаменита модниця підібрала туфлі без підборів, завдяки яким вона з легкістю пройшла всю територію автодрому.

Щодо макіяжу, то Іванка Трамп вирішила не експериментувати, надавши перевагу денному make-up з акцентом на очі. Ідеальна укладка волосся та прикраси завершили look політика.


Незвичний образ Іванки Трамп / Instagram / @ivankatrump


Іванка Трамп на автодромі / Instagram / @ivankatrump


Екскурсія для Іванки Трамп / Instagram / @ivankatrump


Іванка Трамп / Instagram / @ivankatrump