Про це розповіла кореспондентка 24 каналу у прямому ефірі.

Читайте також: Фільм "Донбас" претендує на "Оскар": що варто знати про гучну українську стрічку

Зазначимо, що поляків переповнював захват, оскільки фільм наповнений не тільки смутком, там ще присутня мелодрама та багато жартів у фільмі. Більшість поляків зрозуміли фільм навіть без перекладу.

На презентацію фільму приїхала і режисерка Марися Нікітюк. Вона сама представляла свою стрічку та розповіла трохи про сюжет, чим заінтригувала глядачів. Режисерка також зазначила, що після цього будуть додаткові покази в кінотеатрах. Також у програмі фестивалю представлена ще одна українська стрічка "Какофонія Донбасу".

Стрічка була представлена в розділі "Відкриття", а це означає, що вона може претендувати на перемогу. Додамо, що фільм представлений як українсько-польський. Оскільки він був фінансований на 25% на кошти Держкіно Польщі та на 25% Держкіно Македонії.

Дивіться трейлер "Коли падають дерева" (18+)

Нагадаємо, успішно засвітившись на європейських кіноекранах, українська соціальна драма "Коли падають дерева" нині збурює українські кінотеатри. Що варто знати про стрічку, яку у 2017-му світ назвав найбільш очікуваним фільмом Східної Європи, читайте у яскравому огляді 24 каналу.