12 вересня в Україні відбулась прем'єра фільму "Стриптизерки". Ще перед першими показами кінострічка стала однією з найбільш очікуваних у світі, відтак акторки, які зіграли головні ролі, опинились в епіцентрі всіх світських новин.

Читайте також: "Стриптизерки": трейлер і сюжет фільму з Лопес і Cardi B в головних ролях

Дженніфер Лопес, яка у фільмі зіграла організатора афери, днями зізналась, що через ажіотаж довкола прем'єри її графік розписаний ледь не по хвилинах. Зірка щодня бере участь в інтерв'ю, радіоефірах, популярних шоу, пресконференціях, вечірках і виходах на червону доріжку. У такому щільному графіку акторка знайшла час для програми на радіостанції SiriusXM, де вона з'явилась 11 вересня.

Перед камерами розкішна Дженніфер Лопес постала у мінівбранні, декорованому пір'ям і стразами. Ефектну сукню акторка обрала з кутюрної колекції Valentino, а її вартість, за даними західних ЗМІ, сягає 10 тисяч доларів. Свій образ Дженніфер Лопес доповнила взуттям на великих підборах та заплетеним волоссям у хвіст.


Дженніфер Лопес у мінісукні / Фото: Getty Images

Однак такий гламурний образ вже добре відомий журналістам. У липні 2019 року в такому ж вбранні встигла засвітитись 51-річна Селін Діон. У стильній сукні вона прийшла на показ лімітованої колекції Valentino під час Тижня моди в Парижі, відтак вибір її образу був досить символічним. Журналісти зробили десятки яскравих фото Селін Діон, яка не приховувала свого захвату від такої уваги.


Селін Діон у Парижі / Getty Images