Це Селін Діон довела під час перформансу у Нью-Йорку. Концерт поп-діва організувала напередодні Дня подяки та анонсувала, що всі американці зможуть переглянути її виступ під час святкового обіду. Трансляцію шоу вів один із популярних телеканалів.

Читайте також: 51-річна Селін Діон постала без макіяжу у новому кліпі "Imperfections": відверте відео

До знакового виступу Селін Діон ретельно підготувалась, створивши ефектний мультимедійний супровід та декорації. Подбала артистка і про сценічне вбрання, яке виглядало неперевершено. Селін постала перед меломанами у розкішній шовковій сукні від іспанського бренду Balenciaga. Вбрання мало асиметричний крій та оголювало струнку ногу співачки і плечі. Образ Селін Діон доповнила сережками від Chopard, які поєднали біле золото і великі сапфіри в обрамленні розсипу діамантів.


Селін Діон / Vogue


Селін Діон на концерті в Нью-Йорку / Instagram / @celinedion


Розкішний образ Селін Діон / Instagram / @celinedion

Ймовірно, синій колір – один з улюблених для Селін Діон. У гардеробі артистки є кілька ефектних сценічних костюмів, які вже встигли підкорити мережу. Зокрема, на фестивалі BST Hyde Park, який відгримів у Монреалі у липні 2019 року, вона постала перед глядачами у блискучому синьому костюмі. Вбрання підкреслило струнку фігуру зірки, а Селін Діон із задоволенням танцювала під власні пісні.