Розмістили його на острові Саадіят, поблизу Абу-Дабі, передає DW.

Лише за саму назву Об'єднані Емірати заплатили Франції близько 1 мільярда євро. І тепер країна має право використовувати назву "Лувр" до 2037 року. За цю суму французька сторона упродовж десятиліття надаватиме новоствореному музею твори мистецтва для проведення виставок. Зараз у "Луврі Абу-Дабі" виставлено майже 600 експонатів.

Читайте також: У Сан-Франциско відкрили незвичайний солодкий музей: яскраві фото та відео

"У музеї виставлено близько 600 творів мистецтва – як західного, так і східного. Зазначається, що консерватизм Абу-Дабі проявився у відносно невеликій кількості творів із зображенням оголеного тіла. Водночас у розділі, присвяченому короткій історії світових релігій, представлений і іудаїзм", – йдеться у повідомленні.

У середу, 8 листопада, "Лувр" відвідав президент Франції Еммануель Макрон. Створив музей загальною площею 24 тисяч квадратних метрів французький архітектор Жан Нувель. У частину музею потрапляє вода з Перської затоки.

Варто додати, що будували цей музей упродовж 10 років, а його відкриття неодноразово переносили.

До слова, безвізовий режим між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами набуде чинності вже цього року. Так, візи між Україною та ОАЕ скасовуються із грудня 2017 року.