Презентація фільму "Джуді" відбулась в офісі телерадіокомпанії SiriusXM, що у Нью-Йорку. В рамках заходу 50-річна Рене Зеллвегер дала відверте інтерв'ю журналісту Джессу Кейглі.

Читайте також: Акторка Рене Зеллвегер змінилась до невпізнання для кінострічки: перший трейлер та фото

Зокрема, акторка зізналась, що перед стартом зйомок дуже хотіла поговорити з дітьми співачки Джуді Гарленд, життя якої була в центрі сюжету. Однак Рене Зеллвегер все ж не наважилась їх турбувати та відкривати їхні сімейні спогади.

Я хотіла поговорити з дітьми Джуді. Мені хотілося дізнатися, що саме вони сподіваються побачити на екрані. Однак мені і в голову не прийшло зателефонувати і запитати: "Ей, а чим корисним ви ще можете поділитися?" Їхні сімейні таємниці, які вони залишили в секреті, – це скарб, що належить тільки їм,
– розповіла Рене Зеллвегер.

Водночас акторка не приховувала, що їй вдалось поспілкуватись із донькою Джуді Гарленд. Жінка розповіла їй, що наразі вся сім'я переживає нелегкий час, бо в молодшої дитини артистки – 66-річної Лорни – виявили пухлину головного мозку. Це також стало причиною, чому Рене більше не робила спроб сконтактуватись із родичами кінодіви.


Рене Зеллвегер на презентації фільму "Джуді" / Фото: Getty Images

Привернув увагу образ Рене Зеллвегер для особливого виходу. Перед камерами вона постала у стильному комбінезоні з поясом на талії. Вбрання вона стильно доповнила туфлями на підборах. Ймовірно, чимало прихильників очікували, що Рене Зеллвегер прийде на презентацію фільму в образі Джуді Гарленд, однак акторка вирішила бути собою та красувалась із білявим волоссям, сплетеним у хвіст.


Стильний образ Рене Зеллвегер / Фото: Getty Images