Дизайнер Джеремі Скотт для кожної своєї колекції Moschino обирає особливу тематику. Так, для показу в рамках Тижня моди в Мілані він розробив сучасне вбрання у стилі Середньовіччя. Перед створенням колекції Джеремі Скотт ретельно вивчив епоху, щоб врахувати всі тонкощі в створенні образів.

Дивіться також: На фоні чуток про банкрутство Вікторія Бекхем влаштувала показ нової колекції

З такою ж скрeпульозністю дизайнер підбирав і зіркових героїнь свого показу, які ефектно виходили на подіум. Серед моделей на показі Moschino можна було побачити знаменитих манекенниць – Ірину Шейк, сестер Беллу і Джіджі Хадід, Кайю Гербер, Стеллу Максвелл та Джоан Смоллс. Знамениті красуні приміряли образи в стилі Марії-Антуанетти, змінившись до невпізнання.

Високі перуки, корсети, пишні, але короткі спідниці і навіть сумки у вигляді хліба чи сукні у вигляді величезного тістечка з кремом – чим тільки не дивував Moschino. Історичні вбрання чудово поєднались із сучасники фасонами, зокрема, курткою-косухою. Не обмежувався Джеремі Скотт і у виборі кольорів нової колекції: від рожевих та золотих тонів, притаманних королівським вбранням Середньовіччя, і до яскравих червоного, зеленого та синього. Як пройшов показ Moschino – дивіться у фото та відео.