Сьогодні, 26 березня, стали відомі результати тесту співака на коронавірус. Як повідомляє видання Lenta.ru, діагноз підтвердився. Здоров'я Льва Лещенка значно погіршилося, а медики оцінюють його стан як тяжкий.

До теми Співак Лев Лещенко госпіталізований з підозрою на коронавірус

Зараз артист перебуває в у спеціалізованій лікарні у селищі Комунарка неподалік від Москви. Його направили в реанімаційне відділення, адже вірус спричинив двостороннє запалення легень. У Льва Лещенка знизився відсоток кисню в крові та розвинувся набряк легень. Проте лікарі стежать за його самопочуттям та проводять усі належні процедури.

Ввечері 26 березня очільник МОЗ Російської Федерації Михайло Мурашко прокоментував стан Льва Лещенка та наголосив, що самопочуття співака покращилося.

Лев Валер'янович не потребує кисневої підтримки. Перебіг хвороби дає нам можливість сподіватися на сприятливе завершення і хороший результат,
– зазначив Мурашко.

Нагадаємо, що 11 березня Лев Лещенко повернувся з США та відчув перші симптоми хвороби. Наступні 10 днів він провів в самоізоляції разом з 65-річною дружиною Іриною. Згодом подружжя самостійно звернулося за допомогою до лікарів, адже ті відмовилися оглянути співака вдома.

Варто зазначити, що станом на 26 березня у Росії встановлено 840 випадків зараження коронавірусом.