Юлія Тимошенко

На своїй Facebook-сторінці Юлія Тимошенко вела онлайн-трансляцію, де показала весь процес голосування. Політик не забула продемонструвати, як її зустріли біля виборчої дільниці з квітами та плакатами.

Читайте також: Як голосують кандидати у президенти України та політична еліта держави

Для публічного виходу Юлія Тимошенко обрала скромне сіре пальто, білу сорочку та спідницю. Взуття на підборах завершили її образ. Волосся політик зібрала у пучок.

Вибори президента 2019

Вибори президента 2019 / 24 Канал

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко / 24 Канал


Юлія Тимошенко проголосувала / 24 Канал

Віталій Кличко

А от мер Києва Віталій Кличко обрав для знакової події аж занадто буденне вбрання. На виборчій дільниці він з'явився у спортивному костюмі та кросівках.

Віталій Кличко
Проголосувати на президентських виборах вже встиг мер Києва Віталій Кличко / 24 Канал

Віталій Кличко
Віталій Кличко / Instagram / @24tv.ua

Олег Ляшко

Не менш ефектною була поява на виборчій дільниці Олега Ляшка. Політик з'явився перед журналістами у супроводі своєї дружини Росіти. Пара вбрала елегантний класичний одяг: Олег Ляшко надав перевагу костюму з червоною краваткою та пальту, а от його чарівна дружина крокувала поряд у синьому пальті з хустинкою та балетках.


Петро Порошенко

Відвідав виборчу дільницю і Петро Порошенко. На вибори він прийшов зі своєю дружиною Мариною, дітьми і внуками. Для знакової події політик обрав елегантний костюм із краваткою. Водночас Марина Порошенко постала перед камерами журналістів у стильному костюмі та блузі.


Петро та Марина Порошенко / 24 Канал

Петро Порошенко
Петро Порошенко на виборчій дільниці
/ 24 Канал


Володимир Зеленський

Чималу увагу від журналістів отримав Володимир Зеленський, який прийшов на вибори без своєї дружини. Шоумен та кандидат у президенти постав перед камерами у звичайній кофті та сірих штанах.


Андрій Садовий

Мер Львова Андрій Садовий засвітився на виборах зі своєю дружиною Катериною та синами. Перед камерами політик постав у блакитній сорочці, класичних штанах та куртці. Водночас Катерина Садова для публічного виходу обрала чорне трендове пальто, маленьку сумочку, яку носила через плече, та яскравий шарф з квітковим принтом.

Дивіться відео: як Андрій Садовий голосував на виборчій дільниці