Урочиста подія відбулась у Лос-Анджелесі 9 листопада. Чимало голлівудських зірок прийшли на церемонію, щоб підтримати своїх колег та поборотись за престижну статуетку. Нагороду за видатні досягнення в кінематографі отримала Шарліз Терон. Під час промови акторка не стримувала свого захвату та зізналась, що, ставши лауреатом численних премій, їй досі складно повірити в реальність свого успіху.

Читайте також: "Секс-бомба": в мережі з'явився український трейлер фільму про домагання з Кідман, Терон і Роббі

"Дякую організаторам за цю нагороду, я дійсно вражена. Проста людина всередині мене кожен раз не може повірити в те, що це дійсно відбувається. Дуже часто я почуваюсь незручно, коли люди говорять про мене і мою роботу в кіно стільки приємних речей. Так, я багато працювала, але все-таки удача зіграла чималу роль в тому, де я зараз перебуваю. І я ніколи про це не забуду", – зізналась Шарліз Терон.


Шарліз Терон та Адам Арон / Getty Images

Проте не тільки відверта промова привернула увагу всіх журналістів. Перед учасниками American Cinematheque Award Шарліз Терон постала у розкішній сукні від Dior. Це і не дивно, що акторка обрала вбрання саме від цього знаменитого бренду, адже вже кілька років поспіль є їхнім амбасадором. Шкіряна сукня Шарліз Терон виглядала розкішно, адже поверх мініодягу дизайнери пришили мережевний вечірній верх. Такий look зірка доповнила туфлями-човниками і масивними прикрасами.

Шарліз вирішила не додавати брутальності своєму вигляду, зробивши стильну укладку волосся та ледь помітний макіяж. Виглядала вона неперевершено, що відзначили не тільки прихильники, але й експерти американських таблоїдів.


Шарліз Терон в Лос-Анджелесі / Instagram / @charlizeafrica