Як відомо, після інавгурації Дональд Трамп призначив свою доньку його радницею. Із цією роботою чарівна Іванка ідеально справляється, адже вона з легкістю веде політичні перемовини та презентує ініціативи Білого дому.

До теми: Іванка Трамп зачарувала стильним образом на саміті в Білому домі

Днями Іванка Трамп поїхала до Об'єднаних Арабських Еміратів. Саме там знаменита американка зустрілась з місцевими бізнесменками та політиками. З ними радниця президента США обговорила гендерну нерівність та способи її подолання. Проєкт вона кілька років впроваджує у США та запозичує досвід інших держав у цьому питанні.

Сьогодні в музеї Лувру в Абу-Дабі я зустрілася з міністрами та підприємцями ОАЕ. Разом ми прагнемо просунути гендерну справедливість у регіоні,
– поділилась Іванка Трамп.

Для міжнародної поїздки політик обрала стильну сукню з чорно-золотистим принтом. Вбрання Іванки Трамп було мідідовжини, тому вона не тільки врахувала сучасні тренди, але й культуру жителів ОАЕ. До сукні модниця підібрала витончені туфлі-човники та лаконічні прикраси. Виглядала Іванка Трамп, як завжди, розкішно, що відзначили її прихильники у мережі.


Іванка Трамп вирушила в ОАЕ / Instagram / @ivankatrump


Ефектний образ Іванки Трамп / Instagram / @ivankatrump


Іванка Трамп / Instagram / @ivankatrump


Фото Іванки Трамп / Instagram / @ivankatrump


Приголомшлива Іванка Трамп / Instagram / @ivankatrump


Новий вихід Іванки Трамп / Instagram / @ivankatrump