Пріянка Чопра розпочинала свою кар'єру з конкурсу краси, тому дефілювати перед камерами вона ще й як уміє. Однак після титулу "Міс Світу 2000" вона вирішила не зупинятись на досягнутому та отримала перші ролі в голлівудських фільмах, які й принесли їй світову славу. Тепер Пріянка – одна з найефектніших акторок сучасності, тому й отримує запрошення на головні світські події року.

Дивіться також: Індійська розкіш: акторка Пріянка Чопра вбрала національне вбрання на кінофестиваль

У суботу, 25 січня, вона стала гостею престижної гала-вечірки Клайва Девіса, яку вважають репетицією Греммі. На захід Пріянка Чопра прийшла сама, адже її чоловік – співак Нік Джонас – посилено готується до виступу на легендарному шоу. На Греммі-2020 він з гуртом The Jonas Brothers виконає один із найуспішніших своїх хітів.

Та поки музикант проводить репетиції, Пріянка Чопра красувалась на червоній доріжці у розкішному вбранні. Акторка обрала для виходу шовкову сукню кольору шампанського зі шлейфом та оголеною спиною. Ефектне вбрання Пріянка обрала з колекції Nicolas Jebran, тому стала однією з головних красунь вечірки. Елегантне взуття на підборах, укладка волосся та макіяж з акцентом на очі завершили приголомшливий look акторки.

Пріянка Чопра у розкішній шовковій сукні
Пріянка Чопра у розкішній шовковій сукні / Instagram / @priyankachopra

Акторка Пріянка Чопра перед Греммі
Акторка Пріянка Чопра перед Греммі / Instagram / @priyankachopra

Елегантний образ Пріянки Чопри
Елегантний образ Пріянки Чопри / Getty Images