За роки кар'єри Ельзу Госк можна сміливо назвати королевою епатажу. Манекенниця полюбляє дивувати своїх прихильників еротичними знімками у білизні та без неї. Та і кожен її вихід на червону доріжку відзначався провокативністю. Відтак підписники блогу Ельзи Госк з нетерпінням очікували її новорічних фото, адже були переконані: запальна шведська модель обере відверте вбрання.

Читайте також: Модель Ельза Госк оголилась перед камерою: фото 18+

І зірка не розчарувала своїх прихильників. У переддень 2020 року вона опублікувала серію знімків у рожевій сексуальній мінісукні, оздобленій паєтками і пір'ям. Відвертості образу Ельзи Госк додавав крій вбрання, який оголював її плечі та показував відсутність спідньої білизни. Окрім цього, одяг був зроблений у стилі прозорої сітки, тому на одному кадрі їй довелось прикрити оголені груди рукою.


Ельза Госк у прозорій сукні / Instagram / @hoskelsa

Образ запальна модель доповнила яскравими туфлями на підборах та зібраним у пучок волоссям. Наразі невідомо, чи саме у цій сукні Ельза Госк зустрічатиме Новий рік, однак всі прихильники зірки зазначили, що вбрання виглядає неперевершено.


Сексуальна Ельза Госк / Instagram / @hoskelsa


Ельза Госк показала новорічний образ / Instagram / @hoskelsa


Зваблива Ельза Госк / Instagram / @hoskelsa