На відкритті нових експонатів Алессандра Амбросіо була запрошеною зіркою, про що залюбки розповіла прихильникам в інстаграм-блозі. Відтак туристи відтепер можуть побачити воскову копію моделі у Нью-Йорку.

Читайте також: Модель Алессандра Амбросіо показала ідеальну фігуру в купальнику

Автори скульптури відтворили обличчя манекенниці настільки детально, що, дивлячись на фото, її неможливо було відрізнити від справжньої Алессандри. Тому чимало прихильників спершу подумали, що манекенниця похизувалась черговим виходом у червоній мінісукні.


Копія Алессандри Амбросіо / Instagram / @alessandraambrosio


Воскова фігура моделі / Instagram / @alessandraambrosio

Та вже на наступній світлині Алессандра Амбросіо залюбки позувала поряд зі своєю восковою копією. Обидві красуні були в мінісукнях, демонструючи стрункі ноги. За традицією, модель передала до Музею мадам Тюссо своє вбрання, щоб образ скульптури був бездоганним.

Такий захопливий день... Це честь отримати ще одну воскову фігуру, і цього разу у моєму другому домі – Нью-Йорку. Приходьте і переконайтесь у цьому,
– написала вражена модель.

Цікаво, що на захід вона прийшла у супроводі свого 7-річного сина Ноа. Школяр не розгубився: він із задоволенням позував із зірковою мамою та її восковою копією.


Алессандра Амбросіо з сином Ноа / Instagram / @alessandraambrosio


Музей мадам Тюссо у Нью-Йорку / Instagram / @alessandraambrosio


Алессандра Амбросіо у Нью-Йорку / Instagram / @alessandraambrosio