Про це йдеться на офіційному сайті Gum Shoe.

Презентація модного взуття провели в Амстердамі. Матеріали для взуття зібрали на вулицях нідерландської столиці. Підошву стильних кросівок зробили із синтетичного каучуку, який міститься в жувальних гумках. Такий матеріал нічим не гірший за традиційний, впевнені виробники. Задля комфорту покупців, верх та середину кросівок зробили зі шкіри.

Читайте також: З чим поєднати об'ємну спідницю: стильні приклади знаменитостей


Нові кросівки з жувальної гумки

Таким незвичним способом науковці вирішили привернути увагу суспільства до проблем екології. За підрахунками, тільки на вулицях Амстердаму щороку знаходять 1,5 мільйона кілограмів жувальних гумок, що є другим сміттям в рейтингу після недопалків. Це не тільки шкодить навколишньому середовищу, але й вбиває птахів, які часто сприймають гумки за їжу.

Можна дивитись на витрати по-різному. Ми прагнемо знайти інноваційні рішення, які принесуть зміни в наше життя та допоможуть очистити планету від сміття,
– зазначила дизайнер Анна Булус.

Окрім покращення екології, таке незвичне виробництво допоможе Нідерландам зекономити на прибиранні. Щороку країна витрачає кілька мільйонів доларів на очищення вулиць столиці від жувальних гумок.

Виробники вже анонсували, що продаж Gum Shoe стартує влітку 2018 року. Наразі кросівки є у двох фасонах: чорно-рожевому та просто рожевому. Вартість взуття становитиме 190 євро.

Дивіться відео презентації нового взуття Gum Shoe: