За даними російського видання ТАСС, похорон розпочали у храмі Софії Премудрості Божої, що навпроти Кремля. Родичі та близькі змогли попрощатись з режисеркою без втручань журналістів. А вже 29 грудня віддати шану Галині Волчек могли її колеги по шоу-бізнесу та прихильники. Серед тих, хто прийшов на похорон режисерки, були артисти Сергій Гармаш, Михайло Єфремов, Клара Новікова, Філіп Кіркоров, Максим Галкін, Крістіна Орбакайте, Валерій Сюткін.

Читайте також: Померла легендарна режисерка театру "Современник" Галина Волчек

За традицією, труну з режисеркою встановили на сцені театру, що на Чистопрудному бульварі. Туди десятки людей принесли квіти. Проводжали Галину Волчек оплесками. Під час церемонії транслювали останні фото зірки, а в залі грав оркестр. Відомо, що поховають режисерку театру "Современник" у Москві, на Новодівичому кладовищі.


Похорон Галини Волчек у Москві / Страна.ua / КП

Як відомо, народна артистка СРСР та режисерка московського театру "Современник" Галина Волчек померла 26 грудня. На час смерті їй було 86 років. За даними російських ЗМІ, останні дні життя Галина Волчек провела у шпиталі, куди потрапила з двостороннім запаленням. Всього за кілька днів у неї розвинулася атрофія головного мозку, тому врятувати легендарну режисерку медикам не вдалось.