19 червня відбулась перша зустріч короля Філіпа VI та королеви Летиції з очільником Білого дому. Дональд Трамп зустрів високоповажних гостей зі своєю дружиною Меланією. Це був перший приїзд представників королівської родини до США від дня інавгурації чинного Президента США.

Читайте також: Меланія Трамп показала розкішну сукню на офіційному заході: фото

Під час офіційного прийому як Меланія Трамп, так і її гостя Летиція виглядали розкішно. Обидві жінки оділи брендові сукні, які підкреслили їх стрункі фігури.


Зустріч королівської сім'ї з подружжям Трампів

Після такої ефектної появи Меланії та Летиції користувачі мережі порівняли інші вбрання жінок та знайшли в їх гардеробі подібні сукні. Так, в день зустрічі з першою леді США іспанська королева вбрала рожеве плаття Michael Kors. Таку ж модель сукні тільки блакитного кольору засвітила Меланія Трамп в 2017 році.

Окрім цього, користувачі мережі знайшли вбрання королеви Летиції, яке дуже нагадувало славнозвісний образ дружини Дональда Трампа під час зустрічі з першою леді Франції Бріджит Макрон.

Не обійшла увагою фан-група Меланії Трамп і стильних виходів першої леді та королеви в світлих костюмах і чорно-білих сукнях. Схожість і справді чітко простежується в "луках" двох відомих жінок, однак наслідуванням чи копіюванням це неможливо назвати. Ймовірно, така подібність образів пов'язана з вибором одного й того ж бренду.