Тизер фільму "Фантастичні звірі: Злочини Гріндевальда" (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) опублікований на каналі кіностудії в YouTube. У тизері показана фотографія акторського складу, дата виходу фільму і його повна назва.

У 20-секундному ролику можна побачити головних героїв фільму: Ньюта Саламандера (Едді Редмейн), Тіну Голдштейн (Кетрін Уотерстоун), її сестру Куїні (Елісон Судол), Якова Ковальські (Ден Фоглер), темного чарівника Геллерта Гріндевальда (Джонні Депп), молодого Албуса Дамблдора (Джуд Лоу), Літа Лестранж (Зої Кравіц), Тесея Саламандера (Каллум Тернер) та інших.


"Фантастичні звірі: Злочини Гріндевальда": головні герої фільму

За сюжетом сиквела, Гріндевальд біжить з-під варти і починає збирати темних прихильників. Зупинити його може тільки колишній кращий друг Дамблдор, який кличе на допомогу Скамандера.

У ролику також вперше оприлюднено повну назву сиквела – Фантастичні звірі: Злочини Гріндевальда" (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald). Згідно з відео, у світовий прокат картина вийде рівно через рік – 16 листопада 2018 року.

"Фантастичні звірі: Злочини Гріндевальда": онлайн тизер