Мільйони людей щодня ставлять вподобання на дописах членів сім'ї Кардашян, а тисячі з них пишуть захоплені відгуки у коментарях. Відтак знаменитості регулярно показують кадри зі свого буденного життя та відпочинку. Проте не завжди опубліковані фото сприймають позитивно.

Читайте також: 39-річна Кортні Кардашян показала звабливі форми у бікіні: фото

На нещадну критику наткнулась Кортні Кардашян, яка показала знімки з тривалого відпочинку в Італії. Зірка відправилась до сонячної країни з молодим бойфрендом та трьома дітьми: 8-річним Мейсоном, 6-річною Пенелопою та 3-річним Рейном. На фото, яке викликало обурення, модель сидить на яхті та їсть шматок фокачі, стверджуючи, що це її денна норма. Однак прихильників цікавило питання, хто займається її дітьми в цей час.

Хто сидить з вашими дітьми, коли ви відпочиваєте з бойфрендом? Ви погана мама,
– написав один з хейтерів.

Окрім цього, користувачі мережі дорікнули, що Кортні занадто багато часу приділяє 25-річному Юнесу, натомість зовсім не дбає про своїх дітей. Зірка одразу ж відреагувала на шквал критики та докорів.

"Мій син фотографував, а двоє інших дітей сиділи за столом навпроти мене. Дуже дякую за турботу", – написала Кортні Кардашян.

На підтвердження своїх слів наступне фото зірка опублікувала з сином. Кортні щасливо позувала з дитиною на фоні колоритного італійського бару. Варто зазначити, що це не єдиний знімок її дітей з 3-тижневого відпочинку. Відтак прихильники родини Кардашян одразу ж стали на захист молодої мами.