Перший Веганський тиждень моди пройде у Лос-Анджелесі з 1 по 4 лютого. Про це стало відомо на офіційному сайті Vegane Fashion Week. Як повідомляє джерело, новий формат заходу, присвяченому моді, призначений для розширення можливостей свідомих брендів.

Читайте також: Вбивати не можна, помилувати: які світові бренди відмовились від хутра у 2018 році

Організацією Vegane Fashion Week займається активістка Еммануель Ріенда, яка виступає за захист і права тварин. Також на сайті Веганського тижня моди зазначили, що проведення такого заходу – це так звана данина тваринам, яких експлуатували у різних формах. Як стверджують організатори, метою Vegane Fashion Week є навчання людей поваги людського життя, прав тварин і навколишнього середовища.

Моделі вийдуть на подіум в одязі, у складі якого не буде натуральної шкіри та хутра. На шведських столах гості зможуть скуштувати веганські закуски, а також відвідувачі зможу придбати косметику, яку не тестували на тваринах.

Варто нагадати, Лос-Анджелес став першим містом у світі, в якому заборонили продавати хутро. Власникам магазинів з такими товарами дали 2 роки на розпродаж товару.