У Барселоні тривають офіційні заходи, присвячені діяльності Фонду принцеси Жирони. Відтак вся королівська родина Іспанії – монарх Філіп VI, його дружина Летиція та доньки Софі і Леонор – упродовж кількох днів відвідують важливі офіційні заходи. Кожна подія привертає чималу увагу ЗМІ, адже знаменита іспанська родина демонструє злагодженість і новинки королівського гардероба.

Читайте також: Як стильно носити костюм: два приклади іспанської королеви Летиції

Днями монархи відвідали симпозіум, на якому Її Величність показала трендову сукню. Перед камерами чарівна Летиція постала у стильному вбранні з леопардовим принтом. Як виявилось, скромну сукню королева обрала з нової колекції дизайнерки Вікторії Бекхем. Червоні туфлі та клатч з такими ж вставками стали яскравими акцентами в образі Летиції.

Водночас доньки подружжя, як і Філіп VI, постали у більш буденних вбраннях. Софія та Леонор красувались поряд зі знаменитими батьками у приталених штанах, кофтах та балетках.


Королівська сім'я Іспанії / Getty Images


Ефектний образ королеви Летиції / Getty Images

Цікаво, що на інших заходах, присвячених Фонду принцеси Жирони, Летиція надавала перевагу штанним костюмам. Для церемонії нагородження преміями Її Величність постала в образі total black зі стильними пір'яними вставками. А от на зустріч з лауреатами знаменита іспанська красуня прийшла у яскраво-червоному вбранні. Виглядала Летиція неперевершено, що вже встигли відзначити журналісти західних ЗМІ та прихильники королівської родини.


Король Іспанії з дружиною Летицією і дочками на офіційному заході / Getty Images


Король Іспанії з дружиною Летицією і дочками на офіційному заході / Getty Images