Рука художника веде нас фантастичним вулканічним ландшафтом Кападокії, одного з найтаємничіших регіонів світу. Мережа підземних міст, печери і тунелі, вирізьблені з каменю архітектурні структури – нерукотворна краса ґрунту місцевості вражає розмаїттям форм, текстур, відтінків...


Такими Юрій Мусатов бачить"Міські печери"

Читайте також: Вандали не змогли зірвати міжнародний симпозіум у Києві

Натхнення на цей проект іде від 2015 року, коли я дізнався про місцевість Кападокія в Туреччині. Вже три роки мрію відвідати тамтешні печери. На жаль, цього року теж не склалося. За цей час я побував у багатьох інших містах і країнах, а Кападокія все ще в моїх думках, чекає на мене. Печери і сучасні міста, мрії і спогади як одне ціле... – коментує свій проект Юрій Мусатов.


Експонат виставки "Міські печери"

Виставка триватиме до 30 жовтня, вхід для всіх охочих – вільний. Організатори проекту – Triptych: Global Arts Workshop і Sky Art Foundation.

Хто такий Юрій Мусатов? Професійний представник сучасної української художньої кераміки. Народився 1981 року в Конотопы Сумської області. 2008 року закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділення художньої кераміки. Член Національної спілки художників України, член Міжнародної академіки кераміки в Женеві (IAC). Постійний учасник персональних і групових виставок, мистецьких проектів, симпозіумів, бієнале кераміки та резиденцій в Україні, Іспанії, Італії, Китаї, Латвії, Молдові, Південній Кореї, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, США, Тайланді, Туреччині, Угорщині, Швейцарії. Живе та працює в Києві.

Читайте також: ТОП-10 українських художників, якими варто пишатися