Наймодніший світський захід Ukrainian Fashion Week 2019/2020 офіційно відкрили у п'ятницю, 1 лютого, в Мистецькому Арсеналі. Для відвідувачів Тижня моди і поціновувачів стильних вбрань організатори підготували багато сюрпризів і яскраве шоу.

Читайте також: Натхнення від Givenchy: ефектні образи в колекції весна–літо 2019

Першими представили свої колекції, які зададуть модні тенденції на наступний сезон, такі українські дизайнери: POUSTOVIT, Elena Burenina, A. M. G., FINCH, Yana Chervinska та Valery Kovalska.

Перші фото з Тижня моди в Києві можна побачити на офіційній сторінці заходу в Instagram. Показ відкривала українська дизайнерка бренду POUSTOVIT Лілія Пустовіт. У її колекції весна-літо 2019/20 було представлено багато вбрань у рожевому відтінку, а також принт, який не втрачає актуальності вже декілька сезонів поспіль, – велика клітинка.

Наступною представляла свою колекцію Elena Burenina. Вона продемонструвала яскраву чоловічу куртку жовтого кольору, а також жіночі вбрання в популярних леопардових та коров'ячих принтах.

А от дизайнерка і засновниця бренду A. M. G. Олена Беттяр розпочала показ своєї колекції із вбрання у найактуальнішому відтінкові 2019 року за версією Pantone 2019, а саме – кораловому із золотистим відтінком.