Після бійки його швидко доставили в лікарню. Однак врятувати життя артиста не вдалося: Даніяр загинув від втрати крові. Про це пише Lada.kz.

Читайте також: У Львові стріляли у дівчину-скрипаля

"Вночі доставили чоловіка з ножовими пораненнями обох ніг у вкрай важкому стані. На одній нозі були пошкоджені артерії та вени верхньої кінцівки. Йому була зроблена екстрена операція, після чого він був переведений в реанімацію", – повідомили у приймальній Мангістауської обласної лікарні.

Друг Алімбаєва зазначив, що артист стояв осторонь під час бійки у закладі і не брав у цьому участі.

Вночі біля бару сталася бійка. Даніяр стояв осторонь, але і йому дісталося. Один з кривдників вдарив ножем йому в ногу. Його відвезли в лікарню, але лікарі не змогли його врятувати. Він втратив багато крові,
– наголосив приятель.

Зазначимо, що у загиблого залишилися дружина і четверо дітей. Він був колишнім учасником збірної команди Актобе (Казахстан) у КВН.


Даніяр Алімбаєв з дружиною

"Даніяр Алімбаєв був одним з найталановитіших КВН-щиків Казахстану. Я мало зустрічав таких людей: він володів стилем, співав, прекрасний імпровізатор з відмінним почуттям гумору. З 2005 по 2009 був капітаном команди "Серцеїди" університету Жубанова. Брав кубки в Актюбінської області, в Оренбурзі. Ми дружили. Даніяр всім готовий був допомогти, тільки варто було покликати. Останнім часом він працював в Актау", – розповів письменник Маді Раїм.

22 липня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві Алімбаєва. Всі вони мешканці Актау.