Відповідне розпорядження №921 від 7 грудня з’явилося на сайті українського уряду.

Звільнити Діденка Ігоря Миколайовича з посади заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції згідно з поданою заявою,
– йдеться у документі.

Відзначимо, що чиновник звільнився за власним бажанням.

Як відомо, Ігор Діденко з серпня 1999-го до квітня 2000 року займав посаду першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України", а з квітня до червня 2000 року був виконувачем обов'язків голови правління НАК.

У лютому 2008 року його знову було призначено першим заступником очільника правління НАК "Нафтогаз України" і пропрацював він на цій посаді до кінця березня 2010 року.

З травня 2014 року Діденко займав посаду заступника голови Міненерговугілля, який курував спочатку нафтогазовий сектор, а потім євроінтеграційний (з 22 липня).

Звільнився Діденко. Саме завдяки його активній позиції в Україні було введено європейське законодавство в газовій сфері, зокрема було прийнято Закон про ринок газу, було узгоджено з європейською стороною план відділення оператора ГТС. Його роль була важливою в забезпеченні політичної підтримки з боку Єврокомісії щодо диверсифікації поставок газу та "зимових пакетів",
– розповів про чиновника головний комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

Читайте також: У Раді хочуть звільнити Нищука