Ще у 2012 році стрімінговий сервіс Netflix опублікував останні епізоди "Пуститися берега". Та на цьому автори проекту вирішили не зупинятись, знявши окремий фільм про одного з головних героїв серіалу – Джессі Пінкмана.

Читайте також: Оголосили фільм, який поїде представляти Україну на Оскарі-2020

Що таке "Пуститися берега"?Це популярний американський серіал, який складається із 5 сезонів. У центрі сюжету – історія звичайного американського вчителя хімії Волтера Вайта, який дізнається про онкохворобу. Щоб забезпечити після смерті свою дружину та дітей, він погоджується на незаконну авантюру учня Джессі Пінкмана. Геніальний хімік створює власний вид метамфетаміну та отримує приголомшливий дохід зі своїм партнером по наркобізнесу. Однак від таких конкурентів не в захваті наркобарони.

Згідно із тизерами, які з'явилися у мережі 10 та 23 вересня, "Ель Каміно" розкаже глядачам, що сталось із Джессі Пінкманом після втечі від бандитів. Про це свідчить і назва фільму, яка вказує на авто 1978 року, завдяки якому головному герою вдалось врятуватись. В офіційному трейлері правоохоронці допитують друга Джессі Худого Пітта про останні події. Однак він відмовляється розкривати місце перебування Пінкмана, стверджуючи, що не знає цієї інформації.

Як йдеться в останньому трейлері, головний герой зв'язується з людиною, яка може йому допомогти врятуватись. Під час бесіди з невідомим Джессі Пінкман відповідає згодою на загадкове питання: "Ти готовий?"

Сценаристом і режисером фільму виступив творець серіалу "Пуститися берега" Вінс Ґілліган. Головну роль Пінкмана отримав актор Аарон Пол. А от чи з'явиться у кінострічці Браян Кренстон, який грав вчителя-хіміка, наразі невідомо. Прем'єра кінострічки запланована на 11 жовтня 2019 року.

Новий трейлер до фільму "Ель Каміно": дивіться відео

Офіційний трейлер до фільму El Camino: дивіться відео

Трейлер до фільму El Camino, знятий за серіалом "Пуститися берега": дивіться відео