Стелла Маккартні – донька учасника гурту "The Beatles" Пола Маккартні та фотографа і активістки за права тварин Лінди Маккартні. Вона стала обличчям січневого випуску американського глянцю Vogue. Напарниками для цієї приголомшливої зйомки були доньки та сини багатодітньої матусі: 13-річна Бейлі і 9-річна Рейлі, 14-річний Міллер і 11-річним Бекетт.

Читайте також: Престижне видання People оголосило людей року: хто увійшов в зірковий список

На офіційній сторінці в інстаграмі знаменитість поділилася закуліссям зйомок. Автором світлин стала одна з найбільш затребуваних у світі фотографів-портретистів американка Анні Лейбовіц. Стелла Маккартні висловила вдячність відомій майстрині, чиї роботи сколихнули світ.

Неймовірна честь позувати для цієї фантастичної жінки,
– зізналася модельєрка у своєму інстаграмі.

Для видання Vogue Стелла Маккартні також розповіла, як їй вдається поєднувати виховання чотирьох дітей з кар'єрою успішної дизайнерки.

Коли у тебе є робота і діти... Ти бачиш їх рідко, і тобі потрібно прокидатися дуже рано, щоб побути з ними в цей момент. Потім я намагаюся виконати кілька спортивних вправ і лише тоді збираюсь на роботу. І, повертаючись додому, потрібно знову радісно повернутися до ролі матері,
– поділилася знаменитість.

На вихідних родина намагається виїхати за місто у свій маєток в Глостершир, аби насолодитися спокоєм та природою південно-західної Англії. Модельєрка, як і її чоловік видавець Алашдгер Вілліс, надає перевагу мальовничим краєвидам. Вона наголошує, що була екологічно свідомою з самого дитинства. Можливо, саме тому геніальна Анні Лейбовіц обрала для родинної зйомки такі квітучі пейзажі.

Свідомість Стелли Маккартні у ставлені до природи яскравло втілена у її модних колекціях. Вона не використовує хутро та шкіру і була приємно вражена тим, що інші лідери в індустрії стилю прийняли це як норму.

Дизайнерка з бунтарським характером бореться зі стереотипами у фешн-світі. Вона виступає проти нереалістичних стандартів краси і бездоганності.