Ввечері 19 лютого у Вашингтоні відгриміла церемонія DVF Awards. Щороку організатори заходу вручають премії Діани фон Фюрстенберг видатним жінкам, які проявили силу та лідерство у своїх сферах. Переможцям вручають не тільки пам'ятні статуетки, але й 50 тисяч доларів.

Дивіться також: Як носити спідницю плісе: поради від Андре Тана

На DVF Awards у 2020 році завітала чарівна Карлі Клосс. Вона не отримала відзнаку, однак залюбки стала запрошеною зірковою гостею. Модель вручила нагороду в одній з номінацій та була в центрі уваги упродовж всієї події.

Цікаво, що стати зіркою вечора Карлі Клосс допомогла, здавалось би, класична сукня. Манекенниця красувалась у чорному блискучому вбранні з поясом, яке відповідало дрес-коду DVF Awards. До образу модель підібрала туфлі-човники, які додали елегантності її вигляду. Не експериментувала Карлі Клосс і з іміджем: розкішна білявка зробила хвилясте волосся та макіяж з акцентом на очі.


Карлі Клосс у Вашингтоні / Getty Images

На заході була присутня і Гілларі Клінтон. Політик постала перед камерами у білосніжному плащі та чорних штанах. Гілларі Клінтон, Карлі Клосс та Діана фон Фюрстенберг залюбки зробили спільне фото, яке одразу ж з'явилось у мережі.


Гілларі Клінтон, Карлі Клосс та Діана фон Фюрстенберг / Getty Images