Карантин для багатьох людей став випробуванням, адже важко просидіти вдома, коли звикли до активного та насиченого життя. До числа людей, які не завжди мають напружений графік належить і Джамала. Проте зараз зірка також дотримується правил карантину і залишається вдома. На особистій сторінці в інстаграмі артистка показує прихильникам, як намагається розважитися в ізоляції.

Читайте також: Джамала замилувала мережу помітно округлим животиком: чарівне фото

Джамала, яка чекає на народження другої дитини, опублікувала допис, у якому зазначила, що мала настрій гарно одягнутися, нафарбуватися і позувати перед камерою. Співачка поширила декілька світлин, на яких позує у червоній сукні з принтом з білих квітів, джинсовій накидці та червоному капелюсі. Волосся вона вклала рівно, а на обличчі зробила макіяж з чорними стрілками на повіках.

Тривав не знаю який день самоізоляції, але дуже хотілося вибрати гарний одяг і бути красивою. І я вбралася на вихід до вас! Перед цим розібрала всі шафи з речами, книгами, косметикою. Записала пісню. Сподіваюся, ви вже скучили? А що встигли ви?
– написала в публікації Джамала.


Джамала з макіяжем з чорними стрілками на повіках / Instagram / @jamalajaaa


Вагітна Джамала у червоній сукні з принтом з білими квітами / Instagram / @jamalajaaa


Джамала у яскравому вбранні / Instagram / @jamalajaaa


Чарівна Джамала / Instagram / @jamalajaaa


Джамала у червоному капелюсі / Instagram / @jamalajaaa

Додамо, станом на ранок 2 квітня в Україні зафіксували 804 випадки інфікування COVID-19. 20 людей померли, 13 хворим вдалося одужати. Уряд закликає громадян дотримуватися правил карантину та без нагальної потреби не виходити з дому.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу