Хоч громадськість дещо критикує Дональда Трампа через його політичні рішення, однак перша леді завжди отримує схвальні відгуки. Все тому, що чарівна Меланія ретельно виконує свої обов'язки та завжди виглядає стримано і елегантно. Водночас вона не відмовляється від американських традицій щодо відзначення пам'ятних чи релігійних дат.

Читайте також: Феномен першої леді Меланії Трамп: що варто знати про одну з найвпливовіших жінок світу

Так, 21 червня Меланія Трамп організувала у Білому домі щорічний пікнік конгресу. Таку неформальну зустріч з політиками та їхніми рідними почали проводити ще за часів Франкліна Рузвельта. Не порушили традицій і в 2019-му.

На особливу подію перша леді США обрала стриману сукню від Gabriela Hearst. Струнку талію Меланія вирішила підкреслити білим широким ременем. Свій образ представниця Білого дому доповнила улюбленими туфлями-човниками, які додали елегантності її вигляду.

Чудовий вечір на південному дворі Білого дому. Дякуємо членам Конгресу та їхнім родинам, які приєдналися до нас на традиційному пікніку, що ознаменує початок літа!
– написала Меланія Трамп у мережі.

Перед неофіційною частиною зустрічі президент та перша леді провели важливу зустріч в Овальному кабінеті резиденції. Із сенаторами вони обговорили підготовку до сезону буревіїв, які у 2018 році нанесли чимало збитків країні. Фото із цієї важливої зустрічі теж потрапили до блогу Меланії Трамп.