За традицією, російська музична подія розпочалась із червоної доріжки та урочистого відкриття. Відтак всі фотографи із задоволенням робили ефектні знімки всіх учасників фестивалю "Жара-2019". Світлини згодом розмістили на офіційній Instagram-сторінці події. На знімках можна побачити чимало російських та українських зірок, які зі щасливими усмішками позували перед камерами.

Візьміть участь в опитуванні: Як ви ставитесь до українських артистів, які гастролюють в Росії?

Що таке "Жара"?Це музичний фестиваль, який заснували три російські зірки: співак Емін Агаларов, засновник "Русского радио" Сергій Кожевников і артист Григорій Лепс. Щороку вони запрошують до Баку знаменитостей та влаштовують кількаденну вечірку й виступи з ними. Подія проводиться на березі Каспійського моря, а майданчик вміщує понад 10 тисяч глядачів. У 2019 році учасниками фестивалю стали понад 80 артистів, серед яких – українці. Закриття фестивалю заплановане на 28 липня.

Журналісти LifeStyle 24 помітили серед запрошених гостей Ані Лорак, Настю Каменських, Потапа і гурт MOZGI, колектив "Время и Стекло", Монатіка, Макса Барських, Віру Брежнєву, Мішу Романову, Ірину Горову. Тож як пройшло відкриття російського фестивалю "Жара" за участю українців – дивіться у фотопідбірці.

Настя Каменських

"Сьогодні на міжнародному фестивалі "Жара" в Баку по-справжньому гаряче. Неймовірна атмосфера, шалено теплий прийом артистів з усіх куточків світу і тільки найпозитивніші емоції!" – написала Настя Каменських до фото з фестивалю.

Потап і гурт MOZGI

Монатік

"У Росії його не почуєш, тому з нетерпінням щороку чекаємо Монатіка в Баку!" – написали організатори фестивалю. А от сам Монатік під фото зазначив, що його виступ був "дійсно шалено спекотним".

Ані Лорак

Макс Барських

"Время и Стекло"

Ірина Горова

Віра Брежнєва

Окрім цього, організатори анонсували, що у неділю, 28 липня, на сцені фестивалю "Жара" виступить Світлана Лобода. Зірка поки не засвітилась у Баку, тому, ймовірно, приїде до Азербайджану перед своїм виступом.