На виставці будуть представлені роботи найвідоміших світових художників, а також твори вітчизняних класиків та шістдесятників.

Одна з перлин колекції – офорт "Святий Ієронім у темній кімнаті" всесвітньо визнаного генія, голландського художника Рембрандта ван Рейна – прижиттєвий відбиток великого художника, який датується 1642 роком. Подібний офорт було продано на аукціоні Christie's у 2016 році за 86 тисяч фунтів стерлінгів.

Рідкісні гравюри та офорти старих майстрів – Пиранези, Дюрера, Саделер, Раймонд, Шишкіна, Богаєвського також стануть частиною експозиції та лотами майбутніх торгів.

Серед інших топових робіт – твори Сальвадора Далі, Пабло Пікассо, Альберто Джакометті, Анрі Матісса, Овсепа Пушмана з оригінальними підписами авторів.

Спражня родзинка колекції – твори великого японського майстра Кацусіки Хокусая. Точні копії його двох найвідоміших графічних робіт – "Велика хвиля у Канагава" та "Вид на лодочний міст у Сано в провінції Кодзука", виконані в Японії у XIX столітті у складній багатобарвним техніці літографії.

Серед українських авторів, роботи яких представлені на аукціонних торгах та експозиції, – Василь Касіян, Михайло Дерегус, Леопольд Левицький, Григорій Гавриленко, Олександр Аксінін, Ернест Котков.

"Ми зібрали колекцію рідкісних та цікавих робіт, багато з яких віддруковані під наглядом художників і підписані безпосередньо самими авторами. При цьому, стартова вартість лотів навмисно занижена, адже наша мета – викликати азарт досвідчених колекціонерів, а також долучити до світу мистецтва молодих збирачів прекрасного", – співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" Михайло Василенко.

Загальна кількість робіт на виставці – 55 творів. Вхід для усіх бажаючих – вільний.

Читайте також: Росія вкрала українські експонати з окупованого Криму і виставляє їх у Москві