Про те, що вже скоро світовий кінематограф представить фанатам Дракули чергову екранізацію повідомляє видання Film Stories.

Читайте також: Netflix зніме продовження популярного серіалу "Вікінги": подробиці

У джерелі зазначається, що за створення картини візьмуться знамениті творці кіно. Так, режисером фільму виступить Декстер Флетчер, який відомий такими роботами, як "Богемна рапсодія", "Рокетмен" та іншими, а також Раян Рідлі, який напише сценарій. Ідею екранізувати "Дракулу" розробив творець "Ходячих мерців" і письменник Роберт Кіркман.

За сюжетом, головний герой фільму Ренфілд, господарем якого був Дракула, сидить у в'язниці. Він розуміє, що став заручником своїх помилок і хоче переосмислити своє життя.

Цікавий факт: загальна кількість фільмів, серіалів і мультфільмів, в яких присутній персонаж Дракула, складає 70 картин!

Що відомо про "Дракулу"? "Дракула" – роман ірландського письменника Брема Стокера, який вперше побачив світ у 1897 році. Граф Дракула – вампір, головний персонаж та антагоніст твору, який відносять до жанру "готичний роман". Перша екранізація "Дракули" відбулася у 1921 році в Угорщині.


Дракула в одній із екранізацій / PBS