Михайло Хома (справжнє ім'я Дзідзьо) поділився цікавими деталями про комедію, перебуваючи на лікуванні після несподіваного нападу. На думку артиста, фільм "DZIDZIO Перший раз" можна з легкістю назвати особливим. Свої слова Дзідзьо підтвердив фактами.

Читайте також: Найкращі українські прем'єри 2018 року: що обов'язково варто подивитися

Топ-5 цікавих фактів про комедію "DZIDZIO Перший раз"

Як переконує Дзідзьо, фільм – єдина повнометражна українська кінострічка 2018 року, зроблена повністю на приватні кошти. Чималу суму було взято в позику з усіма ризиками та без жодної копійки державної допомоги.

Комедію створили рівно за 7 місяців від часу написання сценарію до здачі фільму в прокат.

Фільм "DZIDZIO Перший раз" взяв для показу найбільший кінодистриб‘ютор в Україні – компанія B&H, яка працює переважно з голлівудськими фільмами. Кінострічка з'явилась на екранах понад 170 вітчизняних кінотеатрів.

У комедії знімалися професійні та непрофесійні актори, які представляли практично усі регіони України. Зокрема, галицьку господиню на ринку зіграла Народна акторка України родом з Донецька Ніна Набока.

"DZIDZIO Перший раз" став першим фільмом в Україні, що отримав прокатні посвідчення від Держкіно на стрічку з тифлокоментарем (для людей, що не бачать) і субтитруваннями (для людей, що не чують).

"DZIDZIO Перший раз": сюжет та трейлер

Автори сценарію взяли в основу фільму кумедну історію про звичайного українського хлопця Дзідзьо. Він випадково запізнюється на літак до Португалії, де на нього вже чекали мама та знайомство з дівчиною Зоряною. Через таку легковажність Дзідзьо змушений покинути квартиру в місті та переїхати в сільську хатину свого дідуся. Однак саме тут на головного героя чекають найбільші пригоди.

Головну роль у комедії виконав сам Дзідзьо. Окрім цього, у кінострічці засвітились актори Сергій Либа та Анна Тихомирова. Прем'єра фільму "DZIDZIO Перший раз" відбулась 25 жовтня 2018 року та відзначилась чималим успіхом.

Комедія "DZIDZIO Перший раз": дивіться відео трейлеру