Про важливі зміни у своєму зовнішньому вигляді 55-річна знаменита екс-модель повідомила на своїй сторінці в Instagram. Жінка опублікувала фото в спідній білизні, під яким написала багато відвертих зізнань. Мама відомих "ангелів" Victoria's Secret Белли і Джіджі Хадід зізналася, що вирішила позбутися всього штучного, що було в її організмі, оскільки воно завдавало шкоди здоров’ю.

Читайте також: Йоланда Хадід святкує 55 років: 4 секрети краси екс-моделі

Нарешті я повернулася до оригіналу 1964 року. Багато років поспіль суспільство змушувало мене вірити в те, що сексуальна жінка не може обійтися без імплантів, філерів і ботокса. Але в підсумку всі ці токсичні матеріали мало не вбили мене. Мені знадобилося багато років, щоб зрозуміти, наскільки це погано, і знайти свободу і внутрішню красу, навчитися приймати себе. Всім нам потрібно вчитися любити себе і пишатися своєю унікальною красою в будь-якому віці,
– зазначила 55-річна Йоланда Хадід.

На завершення жінка додала, що зовнішня краса не має ніякого значення без здоров'я. Такими словами Йоланда зайвий раз нагадала про свою хворобу Лайма (кліщовий бореліоз), з якою бореться вже декілька років.