Вперше про таємне одруження зіркове подружжя розповіло українському виданню "Viva!". 37-річна Катерина Кухар, 31-річний Олександр Стоянов та двоє їхніх дітей постали на обкладинці квітневого номера глянцю. У новому випуску новостворене подружжя розповіло, що вони довго не наважувалися узаконити свої відносини, однак все-таки зважилися на цей крок і розповіли про атмосферу, яка панувала під час церемонії.

Читайте також: Офіційно: Катерина Кухар та Олександр Стоянов одружилися після 10 років спільного життя

Як вже раніше повідомлялося, зірки одружувалися в США в грудні 2018 року. Через декілька місяців після весілля Катерина Кухар ділиться емоціями, які переповнювали її у цей важливий день, і пояснює, чому обрали саме цю країну.

У Сіетлі у нас живе подруга, художній керівник балетної школи IBT. Вірочка вже багато років запрошує нас виступати в Америці. Я вважаю її своєю хрещеною мамою. Вона справжня фея, яка обожнює створювати свята. Будучи дорослою жінкою, вона любить Діснейленд: обов'язково везе нас туди, з дитячим захопленням катається на всіх атракціонах, у душі вона дитина, яка вірить в чудеса,
– розповідає Катерина Кухар передісторію свого одруження з Олександром Стояновим.

Прима-балерина Національного академічного театру опери та балету зізналася, що вона з батьком її дітей узаконили свої відносини після завершального виступу на гастролях, 24 грудня.

Ми закінчили танцювати "Лускунчика" і прямо на сцену вийшов один з акторів, який грав роль Дроссельмейера. Найцікавіше, що він має право розписувати закоханих. Він і провів церемонію одруження. На мене наділи фату, Саші прикололи "метелика", дві мишки на подушечці принесли обручки – зал аплодував нам. Це було дуже красиво і романтично! Ось таку казку наяву для нас придумала наша хрещена фея,
– поділилася Катерина Кухар.