Новий серіал "Шерлок", який з'явився на телеекранах у 2010 році, здобув багатомільйонних прихильників у всьому світі. Однак на знімальному майданчику все не так гладко, як виглядає у кадрі. Актор Бенедикт Камбербетч, що зіграв роль легендарного Шерлока Холмса, так і не зумів подружитись зі своїм зірковим напарником Мартіном Фріменом.

Читайте також: Бенедикт Камбербетч приміряв розкішні костюми у модній зйомці: фото

Як повідомляє The Telegraph, неприязнь акторів вилилась у досить резонансний конфлікт. Причиною відвертої суперечки стало небажання Мартіна Фрімена продовжувати участь у зйомках "Шерлока". Актор пояснив, що йому не подобається надто великий галас навколо проекту, тому він не має наміру продовжувати роботу в серіалі. Таке рішення прокоментував Бенедикт Камбербетч.

Все це звучить досить злиденно, якщо очікування шанувальників – це все, що впливає на те, щоб не відмовитись від подальших зйомок. Бути частиною такого шоу – це те саме, що бути міні-Бітлз. Так, деякі очікування людей вже не кумедні. Водночас це не те, чим варто насолоджуватися,
– заявив Бенедикт Камбербетч.

Що відомо про серіал "Шерлок"?
Британський серіал, знятий для BBC Wales. Над проектом працюють відомі режисери – Марк Геттіс та Стівен Моффарт, які зуміли по-сучасному відтворити сюжет книг легендарного Артура Конона Дойла. Головні ролі в серіалі зіграли Бенедикт Камбербетч і Мартін Фріман, що принесло їм неабиякий успіх. Наразі серіал має великі рейтинги та відзнаки.