Дружина експрезидент Франції Ніколя Саркозі відсвяткувала свій 52 день народження. Співачка та модель продемонструвала нев'янучу вроду та природну красу в запальному танці.

Читайте також: Бренд Moschino провів показ у нью-йоркському метро: фото і відео

На кадрах вона постала серед невимушеної домашньої атмосфери в чорній майці та джинсах. Свій позитивний настрій Карла Бруні обгрунтувала емоціями, якими зарядилася завдяки теплим словам прихильників та зіркових колег.

52 роки старості або 52 роки молодості? У будь-якому випадку саме так я себе відчуваю після прочитання всіх ваших привітань,
– прокоментувала модель.

Модельна кар'єра Карли Бруні розпочалася у віці 19 років у співпраці з паризьким агентством "City Models". Вона швидко здобула міжнародне визнання та опинилася на обкладинках модних видань. Жінка входила до двадцятки найбільш високооплачуваних моделей світу на початку 90-х і співпрацювала зі знаменитими модними будинками. У віці 29 років знаменитість завершує свою десятирічну кар'єру моделі й повністю віддається музиці.

Судячи зі сторінок Карли Бруні в соціальних мережах, вона полюбляє згадувати свою успішну модельну кар'єру, публікуючи кадри з найпрестижніших модних показів.