Вперше про втрату дитини Катерина Кухар зізналась під час шоу "Танці з зірками 2018". Знаменитість розчулила подібна історія боксера Дениса Берінчика, тому вона зі сльозами повідомила, що теж пережила це. У програмі "Життя відомих людей" прима-балерина поділилась деталями смерті нащадка.

Читайте також: Катерина Кухар провела весілля в ефірі "Танців з зірками 2019": перший танець та обітниці

"У мене в той момент було тільки одні запитання – за що і чому. І я не бачила відповіді на них. Після реанімації, коли мене перевезли до палати, я була поряд з палатою відмовників. І, звичайно, коли жінка після такої трагедії, після втрати дитини, лежить і чує дитячі крики – ось це найскладніше випробування... Ані близькі, ані антидепресанти, жодні снодійні – мені абсолютно нічого не допомагало. Я спати не могла, просто хотіла лежати і плакати", – поділилась Катерина Кухар.

Впасти у затяжну депресію балерині не дозволила її педагог. Жінка фактично змусила Катерину Кухар повернутись до роботи та скерувала весь її біль в емоційні спектаклі. Зокрема, після втрати дитини прима українського балету зіграла головну роль у постановці "Ромео і Джульєтта".

Після виходу на сцену всім цим я поділилася з глядачем. Тільки після цього я відчула якесь полегшення і зрозуміла, що жити варто,
– розповіла Катерина Кухар.

За 4 роки прима-балерина таки стала мамою. Катерина Кухар народила сина Тимура, якого спершу виховувала сама. Із першим чоловіком, ім'я якого вона не розголошує, зірка розучилась. Незадовго після цього Катерина Кухар познайомилась з Олександром Стояновим, з яким наразі щасливо заміжня. Пара виховує двох дітей – сина Тимура та спільну доньку Анастасію.