Як медики пояснили Маші Єфросиніній, причиною такого діагнозу були виснажливі дієти, які випробувала зірка. У 20 років вона не планувала ще мати дітей, тому не так болісно сприйняла інформацію про безпліддя. Однак після одруження все змінилось, йдеться у програмі "Життя відомих людей".

Читайте також: Маша Єфросиніна привітала чоловіка з річницею весілля: архівне фото подружжя

"В ті часи я відчула той діагноз, коли тобі здається, що, ах, щось вигадаю. Я думаю, що це більший такий трагічний вирок для вже свідомих жінок. Мене тоді врятував вік, чесно вам скажу. Я пам’ятаю, що усвідомлення того, що я не зможу подарувати Тимуру дитину, це було боляче", – згадала Маша Єфросиніна.

Телеведуча не приховувала діагноз від чоловіка Тимура Хромаєва, який підтримав кохану. Вже за два тижні Маша Єфросиніна дізналась, що вагітна первістком, а через 10 років вдруге стала мамою.

Він не дав мені цю проблему усвідомити, одразу підтримав і сказав, що все буде добре. І ми завагітніли за два тижні... І 10 років не вагітніли з ним. А ми дуже темпераментна пара, він у мене, власне, осетин. Але не було дитини. Лише, коли нам треба було все налагодити, почати нове життя в цьому союзі, Олександр (син подружжя, – LifeStyle 24) прийшов, не задумуючись. Теж дуже швидко,
– додала вона.

Дивіться повне інтерв'ю з Машою Єфросиніною: відео