Голлівудська акторка Блейк Лайвлі має чудове почуття гумору. Зірка не тільки обмінюється жартами зі своїм чоловіком Райяном Рейнольдсом, але й вміє вдало покепкувати зі своєї зовнішності. Саме тому блог акторки рясніє кумедними знімками з її буднів.

Читайте також: Блейк Лайвлі пожартувала в мережі зі свого зіркового чоловіка: деталі

Та відмінне почуття гумору у Блейк Лайвлі було з дитинства. Так, на сторінці акторки з'явився знімок з концерту Spice Girls, який вона випадково знайшла в мережі. Американка Бріа Мадрид переглядала свої знімки і побачила, що у дитинстві випадково сфотографувалась з голлівудською зіркою. Вбрана у міні-спідницю, топ та взутті з великою платформою, Блейк Лайвлі щасливо посміхалась перед камерою.

Знайшла у себе фото, де мені 5 років і я на своєму першому в житті концерті. Це були Spice Girls. Мене сфотографували з дівчинкою, яка була одягнена, як одна з учасниць групи. Я тільки зараз зрозуміла, що це була Блейк Лайвлі,
– здивовано написала Бріа Мадрид.

Блейк Лайвлі подякувала незнайомці за знімок та зізналась, що колись наслідувала стиль співачки Емми Бантон. Ба більше, зірка у 1997 році прикинулась артисткою та зробила фото з маленькою прихильницею гурту.