Український музикант і композитор не втримався від коментування скандалу, який розгорівся навколо Нацвідбору Євробачення-2019. Своє звернення до шанувальників, в якому також відповів на обговорення щодо його виступів у Росії в 2016 році, Євген Філатов опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: НСТУ оприлюднила умови договору для представників України на Євробаченні

За останні дні я отримав десятки дзвінків і листів з проханням прокоментувати свій вибір, але, погодьтеся, все вже сказано. У своїй оцінці, як і в чесності голосування глядачів, я рішуче впевнений, а все, що відбувається зараз в контексті конкурсу, прошу вибачення за тавтологію думки, але це – повна ж*па,
– написав Євген Філатов.

Також він додав, що обговорення на деяких сайтах щодо виступів гурту The Maneken в Краснодарі у 2016 році є недоречними. Артист пояснив, чому він так вважає.

Так, воно було і ми цього не приховували. У цьому ключі мені хотілося б нагадати, наша група була створена у 2007 році і в неї входили музиканти з Росії та України. Три роки тому ми відмовилися повністю від гастрольної діяльності на території РФ,
– ствердив соліст гурту The Maneken.

Варто нагадати, що під час фіналу Нацвідбору Євробачення-2019 Євген Філатов звертався з такою самою фразою до гурту ANNA MARIA. Після оцінки їхнього виступу в фіналі він прокоментував скандальне інтерв'ю дівчат, яке вони давали Роману Скрипіну. Під час розмови з журналістом співачки відмовилися відповідати на питання, чий Крим, а також не відповіли на запитання про батьків, які живуть та працюють на території окупованого міста.