Відповідними знімками зіркова матуся поділилась на своїй офіційній сторінці в Instagram. Ольга Сумська, яка не часто показує громадськості сімейні знімки з нащадками, прикрасила з ними новий випуск журналу Viva.

Читайте також: Топ-6 розкішних вишиванок в гардеробі Ольги Сумської

Перед камерою фотографа Софії Зай три красуні постали у яскравих штанних костюмах з поясом. При цьому Ольга Сумська приміряла червоне вбрання, а от Антоніна і Анна – малинове. На іншому знімку три красуні позували у тренчах, показавши свої стрункі фігури.


Ольга Сумська з доньками / Instagram / @olgasumska

У розмові з журналістами Ольга Сумська поділилась багатьма секретами своєї творчості. Зірка залюбки розповіла про участь у рейтингових проектах та співпрацю з вітчизняними режисерами. Окрім цього, Ольга Сумська зізналась, що донькам спадково передалась її любов до сцени. Так, Антоніна Паперна вже є знаменитою акторкою в Росії. А от Анна Борисюк, яка у 2019 році завершила навчання у школі, теж мріє повторити успіх своїх зіркових родичок.

Та поки не з'явились деталі відвертого інтерв'ю, прихильники акторської династії вже обговорюють стильні фото.


Ольга Сумська, Антоніна Паперна і Анна Борисюк / Instagram / @olgasumska

Антоніна Паперна на своїй сторінці в Instagram розмістила нові ефектні фото зі зйомки. На першому Тоня позує із зірковою мамою. Всі користувачі у мережі відзначили, що Ольга Сумська та Антоніна Паперна неймовірно схожі, а от Анна – копія свого зіркового батька Віталія Борисюка.

"Дуже схожі", "Які ж ви красуні", "Ніби подружки! Навіть не знаю, хто з вас вродливіший", "Класно мати таку маму", – пишуть шанувальники у коментарях до світлини Ольги Сумської зі страшою дочкою.


Ольга Сумська і Антоніна Паперна / Instagram / @tonya_papernaya

На іншому фото стилісти підготували ніжно-квіткові відтінки вбрання для Ольги та її дочок. "Ось це щастя", – додала прихильниця акторки у коментарях.


Ольга Сумська, Антоніна Паперна і Анна Борисюк / Instagram / @tonya_papernaya

Фотосесія Сумської з дочками для Viva: дивіться відео з бекстейджу