Педіатр-кардіолог Сем Ханке застерігає зіркових татусів, що подібні селфі можуть не просто нашкодити дитині, а й вбити її, передає "Mirror".

Медик називає цей тренд "батьківськими традиціями епохи цифрових технологій". Сем Ханке на власному досвіді переконався в шкідливості такого сну немовля, втративши дитину в 2010 році. Тоді лікар відправив дружину відпочити та сам заснув з малюком на грудях.

Я просто сів на диван, щоб подивитися телевізор, і він лежав на моїх грудях. Ми просто відпочивали, і я задрімав. Через кілька годин я прокинувся, а Чарлі помер,
– розповів про трагедію Сем Ханке.

Дитина померла від синдрому раптової смерті немовлят. Від цього щороку британці втрачають 300 дітей.

Читайте також: Як заснути за одну хвилину: дієвий спосіб

Після трагедії Сем Ханке спільно з дружиною заснували фонд "Діти Чарлі", метою якого є навчання молодих батьків правильному догляду за дитиною. Подружжя сподівається, що після такого інформування зіркові батьки та їх шанувальники не позуватимуть так з дитиною задля милих фото.

До любителів небезпечних селфі належать зять Дональда Трампа Джаред Кушнер, співак та композитор Роббі Вільямс, учасник шоу "Холостяк" та голлівудський танцюрист Максим Чмерковський.